Jelenlegi hely

Címlap

Helyezések:

Mérkőzések:

Ptuj – Nové Zamky : 37:23

Székelyudvarhely – Szeged : 43:35

Gyönk – Nové Zamky : 31:25

Magyar Serdülő Válogatott – Székelyudvarhely : 37:27

Szeged – Ptuj : 24:33

Magyar Serdülő Válogatott - Gyönk : 35:18

Székelyudvarhely – Gyönk : 33:27

Magyar Serdülő Válogatott – Ptuj : 30:30

Szeged – Nové Zamky : 19:41

Ptuj – Székelyudvarhely : 39:19

Gyönk – Szeged : 27:34

Nové Zamky – Magyar Serdülő Válogatott : 27:41

Magyar Serdülő Válogatott – Szeged : 29:23

Székelyudvarhely – Nové Zamky : 25:23

Gyönk – Ptuj : 29:27

Képek a megnyitóról és az eredményhirdetésről

Egyéni eredmények:

A verseny célja:

  • Versenyzési lehetőség biztosítása utánpótlás csapatok számára

  • A kézilabda népszerűsítése, felkészülési lehetőség biztosítása

  • Sportkapcsolatok kiépítése, ápolása

  • Emlékezés Tuba Gyulára, testnevelő kollégánkra

A verseny fővédnöke:

  • Kovács Péter a Duneferr női kézilabda csapatának vezetőedzője, az IHF Edző Bizottságának tagja

A verseny védnökei:

  • Fekete József, Gyönk polgármestere,

  • Dr. Humné Szentesi Katalin, a Tolnai Lajos Gimnázium igazgatója

A verseny rendezője:

  • A gyönki Tolnai Lajos Gimnázium

  • Gyönk község Polgármesteri Hivatala

  • Tuba Gyula Kézilabda Emléktorna Alapítvány

A verseny helye, ideje:

  • Gyönk, a Tolnai Lajos Gimnázium Sportcsarnoka, 2007. ápr. 28.- máj 01. (vasárnap, hétfő, kedd)

A verseny résztvevői:

  • Gábor Dénes Szki és Gimnázium Szeged

  • Magyar Serdülő Válogatott

  • Nové Zamky/Svk/

  • Ptuj /Slo/

  • Székelyudvarhelyi Sportiskola /Ro/

  • TLG Gyönk

A meghívott csapatok: 1988. január 01. után született játékosok. (Megjegyzés: a Magyar Serdülő Válogatott 1990. január 01. után született játékosokkal szerepel)

Program:

Április 29. vasárnap:

12:00-ig

Csapatok megérkezése, szálláshelyek elfoglalása

12:10

Technikai értekezlet a gimnázium tanári szobájában

13:15

Megnyitó

14:10-től

Mérkőzések

14:10

Ptuj – Nové Zamky

15:20

Székelyudvarhely – Szeged

16:30

Gyönk – Nové Zamky

17:40

Magyar Serdülő Válogatott - Székelyudvarhely

18:50

Szeged –Ptuj

20:00

Magyar serdülő válogatott - Gyönk

19:00–21:30

Vacsora

Április 30. hétfő:

08:00-09:00

Reggeli

09:00

Mérkőzések

09:00

Székelyudvarhely – Gyönk

10:10

Magyar Serdülő Válogatott – Ptuj

11:20

Szeged – Nové Zamky

12:00-13:30

Ebéd

14:00

Ptuj – Székelyudvarhely

15:10

Gyönk – Szeged

16:20

Nové Zamky – Magyar Serdülő Válogatott

18:00-19:00

Vacsora

Május 1. kedd:

07:30-08:30

Reggeli

08:30-tól

Mérkőzések

08:30

Magyar Serdülő Válogatott – Szeged

09:40

Székelyudvarhely – Nové Zamky

10:50

Gyönk - Ptuj

11:50

Eredményhirdetés

12:00-13:00

Ebéd

 

  • Játékidő 2x25 perc futóórával (játékidő csak sérülésnél áll), 3 perces félidővel

  • Időkérés félidőnként, csapatonként 1x1 perc

  • Az egyből piros lappal kiállított játékos a következő mérkőzésen nem szerepelhet

  • A helyezések eldöntése: több szerzett pont; egymás elleni eredmény; gólkülönbség; több lőtt gól

  • Az első helyezett csapat elnyeri a Tuba Kupát, az első három csapat érem, a többiek oklevéldíjazásban részesülnek

  • Különdíjat kap: a legjobb góllövő; a legjobb előkészítő játékos; a legjobb kapus

  • Kérjük a csapatokat, az öltözést a kollégiumban oldják meg, a tornaterembe sportfelszerelésben menjenek át

Költségek:

  • A résztvevő csapatokat vendégül látjuk. A szervezési és lebonyolítási költségek -a torna ideje alatt- a szervezőket terhelik.

Információ:

  • Farkas Attila: 74/448558, 30/3881818

  • Gimnázium: 74/448012

  • Tuba Zoltán: 20/5570321