Jelenlegi hely

Címlap

Helyezések:

Mérkőzések:

Gyönk – Magyar Serdülő Válogatott : 25-26

Várpalota – Szeged : 23-22

Ptuj – Székelyudvarhely : 32-20

Magyar Serdülő Válogatott - Szeged : 28-31

Székelyudvarhely – Gyönk : 27-34

Ptuj - Várpalota : 24-21

Szeged – Székelyudvarhely : 29-24

Gyönk – Ptuj : 25-36

Magyar Serdülő Válogatott – Várpalota : 44-28

Szeged – Ptuj : 36-29

Várpalota – Gyönk : 25-42

Székelyudvarhely – Magyar Serdülő Válogatott : 00-10

Magyar Serdülő Válogatott – Ptuj : 35-28

Székelyudvarhely – Várpalota : 17-32

Gyönk - Szeged : 29-23

Egyéni eredmények:

  • Gólkirály: Babenyecz Zoltán

  • Legjobb kapus: Konkoly Tamás

  • Legjobb gyönki játékos: Farkas Levente

Képek a megnyitóról és a díjátadásról.

A verseny célja:

  • Versenyzési lehetőség biztosítása utánpótlás csapatok számára

  • A kézilabda népszerűsítése, felkészülési lehetőség biztosítása

  • Sportkapcsolatok kiépítése, ápolása

  • Emlékezés Tuba Gyulára, testnevelő kollégánkra

A verseny rendezője:

  • A gyönki Tolnai Lajos Gimnázium

  • Gyönk község Polgármesteri Hivatala

  • Tuba Gyula Kézilabda Emléktorna Alapítvány

A verseny helye, ideje:

  • Gyönk, a Tolnai Lajos Gimnázium Sportcsarnoka, 2008. ápr. 18.- 20. (péntek, szombat, vasárnap)

A verseny résztvevői:

  • Gábor Dénes Szki és Gimnázium Szeged

  • Magyar Serdülő Válogatott

  • Várpalota

  • Ptuj /Slo/

  • Székelyudvarhelyi Sportiskola /Ro/

  • TLG Gyönk

Program:

Április 18. péntek:

12:00-ig

Csapatok megérkezése, szálláshelyek elfoglalása

12:10

Technikai értekezlet a gimnázium tanári szobájában

13:15

Megnyitó

14:10-től

Mérkőzések

14:10

Gyönk - Magyar Serdülő Válogatott

15:20

Várpalota – Szeged

16:30

Ptuj – Székelyudvarhely

17:40

Magyar Serdülő Válogatott - Szeged

18:50

Székelyudvarhely – Gyönk

20:00

Ptuj - Várpalota

19:00–21:30

Vacsora

Április 19. szombat:

08:00-09:00

Reggeli

09:00-tól

Mérkőzések

09:00

Szeged - Székelyudvarhely

10:10

Gyönk – Ptuj

11:20

Magyar Serdülő Válogatott - Várpalota

12:00-13:30

Ebéd

14:00

Szeged - Ptuj

15:10

Várpalota - Gyönk

16:20

Székelyudvarhely - Magyar Serdülő Válogatott

18:00-19:30

Vacsora

Április 20. vasárnap:

07:30-08:30

Reggeli

08:30-tól

Mérkőzések

08:30

Magyar Serdülő Válogatott - Ptuj

09:40

Székelyudvarhely - Várpalota

10:50

Gyönk – Szeged

11:5

Eredményhirdetés

12:00-13:00

Ebéd

 

  • Játékidő 2x25 perc futóórával (játékidő csak sérülésnél áll), 3 perces félidővel

  • Időkérés félidőnként, csapatonként 1x1 perc

  • Az egyből piros lappal kiállított játékos a következő mérkőzésen nem szerepelhet

  • A helyezések eldöntése: több szerzett pont; egymás elleni eredmény; gólkülönbség; több lőtt gól

  • Az első helyezett csapat elnyeri a Tuba Kupát, az első három csapat érem, a többiek oklevéldíjazásban részesülnek

  • Különdíjat kap: a legjobb góllövő; a legjobb előkészítő játékos; a legjobb kapus

  • Kérjük a csapatokat, az öltözést a kollégiumban oldják meg, a tornaterembe sportfelszerelésben menjenek át

Költségek:

  • A résztvevő csapatokat vendégül látjuk. A szervezési és lebonyolítási költségek -a torna ideje alatt- a szervezőket terhelik.

Információ:

  • Farkas Attila: 74/448558, 30/3881818

  • Gimnázium: 74/448012

  • Tuba Zoltán: 20/5570321