Jelenlegi hely

Címlap

Helyszín: Gyönk, Tolnai Lajos Nemzetiségi és Kéttannyelvű Gimnázium

Időpont: 2010.04.16 - 2009.04. 17.

Résztvevő csapatok:

Program:

Április 17. péntek:

13:10   Technikai értekezlet a gimnázium tanári szobájában
13:25   Megnyitó

Mérkőzések:

14:00   Magyar Serdülő Válogatott - Gyönk (36-19)
15:10   Szeged - Ptuj (23-25)
16:20   Székelyudvarhely - Magyar Serdülő Vál. (23-24)
17:30   Gyönk - Szeged (29-34)
18:40   Ptuj - Székelyudvarhely (36-33)


Április 17 szombat:

Mérkőzések:

09:00   Magyar Serdülő Válogatott – Szeged (26-24)
10:10   Gyönk – Ptuj (34-25)
11:20   Szeged – Székelyudvarhely (27-27)
14:00   Ptuj – Magyar Serdülő Válogatott (32-36)
15:10   Székelyudvarhely – Gyönk (38-28)

16:10  Eredményhirdetés

 

A torna támogatói:

Tuba Gyula Kézilabda Emléktorna alapítvány
Gyönk Község Önkormányzata
Tolnai Lajos Gimnázium
Griesheim városa
Tolna Megyei Kézilabda Szövetség
Horváth Sport
Tu-Dom Kft.
Paprika Latino Kft.
Czikkhalas
Simigh Pincészet
Gyönki Virágos Ház Kft.
Ifj. Farkas Antal
Tuba Gyuláné
Tuba Gabriella és családja
Jakab Ede
Gadányi Tibor
Kurcz László
Kilvinger György
Jeans-Tex kft. - Hőgyész

 

Köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-val hozzájárultak tornánk lebonyolításához.

 

Végeredmény:

1. Magyar Serdülő Válogatott

2. Ptuj

3. Székelyudvarhely

4. Szeged

5. Gyönk

Legjobb gollövő: Krémer Erik (TLG, Gyönk), 31 góllal

Legjobb játékos: Egyed Szabolcs (Magyar Serdülő Válogatott)

Legjobb kapus: Miklós Gergő (Szeged)

Legjobb külföldi játékos: Bogdán Botond (Székelyudvarhely)

Legjobb hazai játékos: Farkas Lázár (TLG, Gyönk)

Legfiatalabb játékos: Varjú Martin (TLG, Gyönk)

 

  • Játékidő 2x25 perc futóórával (játékidő csak sérülésnél áll), 3 perces félidővel /Playing time of the matches/

  • Időkérés félidőnként, csapatonként 1x1 perc   /Team time out/

  • Az egyből piros lappal kiállított játékos a következő mérkőzésen nem szerepelhet /red card/

  • A helyezések eldöntése: több szerzett pont; egymás elleni eredmény; gólkülönbség; több lőtt gól

  • Az első helyezett csapat elnyeri a Tuba Kupát, az első három csapat érem, a többiek oklevéldíjazásban részesülnek 

  • Különdíjat kap: a legjobb góllövő; a legjobb előkészítő játékos; a legjobb kapus