Jelenlegi hely

Címlap

Helyszín: Gyönk, Tolnai Lajos Német Nemzetiségi és Kéttannyelvű Gimnázium

Időpont: 2011.03.11 - 2011.03.13.

Résztvevő csapatok:

  • Gábor Dénes Szki és Gimnázium Szeged

  • Magyar Serdülő Válogatott

  • Ptuj /Slo/

  • Tolnai Lajos Gimnázium, Gyönk

  • DSD Croatia XVIII. Gimnazija Zagreb / Srednja Škola Zaprešić

A csapatok körmérkőzéses formában (mindenki mindenkivel) játszanak egymással, és így döntik el a végső sorrendet.

 

Információ:

  • Farkas Attila: 74/448-558, 30/388-1818

  • Tuba Zoltán: 36-30-95-14-911

 

A torna támogatói:

Tuba Gyula Kézilabda Emléktorna alapítvány
Gyönk Város Önkormányzata
Tolnai Lajos Gimnázium
Griesheim városa
Tolna Megyei Kézilabda Szövetség
Horváth Sport
Tu-Dom Kft.
Paprika Latino Kft.
Czikkhalas
Simigh Pincészet
Gyönki Virágos Ház Kft.
Ifj. Farkas Antal
Tuba Gyuláné
Tuba Gabriella és családja
Jakab Ede
Gadányi Tibor
Kurcz László
Kilvinger György
Jeans-Tex kft. - Hőgyész
Köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-val hozzájárultak tornánk lebonyolításához.

Eredmény:

  1. Gábor Dénes Szki és Gimnázium Szeged

  2. Magyar Serdülő Válogatott

  3. Gimnazija Ptuj /Slo/

  4. DSD Croatia, Zagreb / Zapresic /Cro/

  5. Tolnai Lajos Gimnázium - Gyönk

Díjazottak:

  • Legjobb játékos: Zsadányi Sándor (Gábor Dénes Szki és Gimnázium Szeged)

  • Legjobb gyönki játékos: Farkas Lázár (Tolnai Lajos Gimnázium - Gyönk)

  • Legjobb külföldi játékos: Dino Lukić (DSD Croatia, Zagreb / Zapresic /Cro/)

  • Legjobb kapus: Filip Babić (DSD Croatia, Zagreb / Zapresic /Cro/)

  • Legjobb góllővő: Stojanov Nikola 50 gól (Gábor Dénes Szki és Gimnázium Szeged)

Program:

Március 11. péntek

13:10    Megnyitó

14:00 -től    Mérkőzések

14:00    Magyar Serdülő Válogatott  - Gyönk (43:18)

15:10    Ptuj   -   Zagreb/Zapresic (29:24)

16:20    Szeged  -  Magyar Serdülő Válogatott (29:24)

17:30    Zagreb/Zapresic -  Gyönk (32:24)

18:40    Ptuj -  Szeged (21:32)

Március 12. szombat

09:00-tól    Mérkőzések

09:00    Zagreb/Zapresic –  Magyar Serdülő Válogatott (18:40)

10:10    Gyönk  –  Szeged (27:36)

11:20    Magyar Serdülő Válogatott – Ptuj (42:20)

14:30    Szeged – Zagreb/Zapresic (36:27)

16:20    Gyönk  - Ptuj (17:22)

16:50    Eredményhirdetés (Award ceremony)

PROGRAM LETÖLTÉSE

  • Játékidő 2x25 perc futóórával (játékidő csak sérülésnél áll), 3 perces félidővel /Playing time of the matches/

  • Időkérés félidőnként, csapatonként 1x1 perc /Team time out/

  • Az egyből piros lappal kiállított játékos a következő mérkőzésen nem szerepelhet /red card/

  • A helyezések eldöntése: több szerzett pont; egymás elleni eredmény; gólkülönbség; több lőtt gól

  • Az első helyezett csapat elnyeri a Tuba Kupát, az első három csapat érem, a többiek oklevéldíjazásban részesülnek

  • Különdíjat kap: a legjobb góllövő; a legjobb előkészítő játékos; a legjobb kapus